Kontakt

Zapraszamy do kontaktu !!!

Partnerzy projektu:

            ul. Górnickiego 3 lok.10a

            02-063 Warszawa

            tel. +48 (22) 825 40 83

            Koordynatorzy

            Robert Szczęsny: robert.szczesny@partnerspolska.pl

            Elżbieta Świdrowska: elzbieta.swidrowska@partnerspolska.pl, tel. +48 502 541 742, tel.GE + 995 559 00 85 88

 

            Gori, Tamar Mepe 33

            Gruzja

            Koordynatorka:

            Megi Bibiluri: megipoland@gmail.com, tel. +995 599 757 674

 

Partnerzy lokalni:

                           Elen Khachidze, elenkhachidze@gmail.com, tel. +995 558 365 155

                           Liana Charkviani, licha@cida.ge, tel.+995 599 538 803

                           Nana Zubashvili,  nana.zubashvili@gmail.com;

                           Tamuna Kapanadze tamuna.kapanadze78@gmail.com

 

           

 

 

Wydarzenia

Konferencja podsumowująca – już wkrótce!

15 grudnia w Domu Nauczyciela w Tbilisi odbędzie się konferencja podsumowująca nasz tegoroczny projekt edukacyjny „Ściśle równe szanse”. W gronie polskich i gruzińskich ekspertów z zakresu edukacji , urzędników systemu oświaty oraz nauczycieli będziemy dzielić się rezultatami i wrażeniami z realizacji projektu oraz rozmawiać o możliwości kontynuacji i rozszerzania współpracy na rzecz podnoszenia jakości nauczania przedmiotów przyrodniczych. Na konferencji zaprezentujemy również wyniki badań potrzeb gruzińskich nauczycieli wiejskich, przeprowadzonych w ramach projektu.

Szkolenia dla nauczycieli, czyli 30 x 15 = 450

Przez cały październik i pierwszy tydzień listopada trwały szkolenia z zakresu prowadzenia lekcji biologii, chemii i fizyki metodami doświadczalnymi i wykorzystania interaktywnych form pracy z uczniami. W 30 szkoleniach wzięło udział średnio 15 nauczycieli. Ogółem trenerzy projektu przeszkolili 455 nauczycieli, którzy poza wiedzą i umiejętnościami otrzymali również publikację metodyczną do prowadzenia lekcji doświadczalnych „Ściśle ciekawa lekcja” wraz z filmami instruktażowymi, dzięki czemu po zakończeniu szkolenia mogą samodzielnie podnosić swoje kwalifikacje i czerpać jeszcze większą radość z eksperymentowania wraz ze swoimi uczniami.

Budujemy zespół trenerski

W dniach 3-6 oraz 12-14 września w Centrum Rozwoju Edukacji w Gori odbyły się szkolenia dla nauczycieli-trenerów projektu „Ściśle równe szanse”. W trakcie tych zajęć rozwijali oni swoje umiejętności trenerskie, warsztat metodyczny oraz doskonalili swoje kwalifikacje z zakresu prowadzenia demonstracji i pokazów naukowych. Dzięki aktywnej pracy powstała grupa 16 trenerów, gotowych do dzielenia się swoimi doświadczeniami i prowadzenia szkoleń dla nauczycieli szkół wiejskich w Kvemo Kaartli, Shida Kartli i Samtskhe Javakheti.

»» Wydarzenia